Главная Контакты Форум Море Рыбалка Охота Походы

Отдых в Украине - Рыбалка

снасти для рыбалки
рыболовные приманки
приманки для ловли (искусственные)
места для рыбалки
зимняя рыбалка
ловля рыбы
календарь рыбака 2013
Запрет на рыбалку в Украине 2013
Запрет на рыбалку в Крыму 2013

Отдых в Украине
на море

Азовском
Черном

Отдых в Украине - Охота

охотничье оружие
охотхозяйство
правила охоты
закон об охоте
охота на дичь
охотничьи собаки

Отдых в Украине с палатками

палатки для отдыха
туристический поход
поход с палатками
что взять в поход
пешие походы
походы по Крыму
походы по Карпатам

Куда сводить ребенка

в Киеве
в Донецке
в Одессе
в Харькове

Отзывы и
предложения по сайтуИвано-Франковская область: нерестовый запрет


Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарськиї водних об’єктах Івано-Франківської області

Відповідно до постанови КМУ від 28.09.1996 №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", ст.ст. 3.14, 4.4, 4.14.3 та 5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства», -затверджених наказом Головрибводу від 15.02.1999 за № 19, зареєстрованих Мінюстом 28.04.1999 за № 269/3562, п.п. 8.1, 8.3. 8.4 "Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Дсржкомрибгоспу України від 18.03.1999 №33, зареєстрованих у Мін’юсті України 25.05.1999 за № 326/3619 та враховуючи гідрометеорологічні умови, рекомендації науковців і спеціалістів та з метою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних живих ресурсів, -

НАКАЗУЮ:

1. На території Івано-Франківської області заборонити любительське рибпльство, добування водних живих ресурсів на період нересту риб і розмноження інших водних живих ресурсів у водних об'єктах з природним відтворенням в таких межах і у такі терміни:

* в р.Дністер з усіма притоками та створеними водосховищам – з 1 квітня по 10 червня;
* в р.Прут з усіма притоками - з 1 квітня по 20 травня;
* в придаткових системах водойм та незакріплених ставках-з 1 квітя по 30 червня.
Як виняток надати рибалкам-аматорам право обмеженого вилову риби однією вудкою (поплавцевою або донною) з одним гачком та одним спінінгом з блешнею, в світлу пору доби, дотримуючись визначених Правилами любительського і спортивного рибальства норм вилову риби, лише з берега в:

* р.Дністер на ділянці від шляхового мосту біля с.Сівка-Войнилівська до шляхового мосту біля с.Нижнів. крім пригирлових ділянок приток р. Дністер 1-го порядку (які впадають безпосередньо в р.Дністер) у радіусі 500 м від їхніх гирл;

* р.Прут в межах м.Снятин, М.Коломия та ділянці річки від м.Коломия до мосту в с.Корннч;:

* р.Бистриця Солотвинська та р.Бистриця Надвірнянська в межах м.Івано-Франківська (до їх злиття) в Івано-Франківському міському озері.

2. Заборонити промисловий вилов риби у Бурштинському водосховищі – з 1 квітня по 9 червня.

Дозволити в період заборони лов плідників рослиноїдних риб (білого та строкатого товстолобиків, великоротого буфало) у водосховищі для забезпечення їх штучного відтворення.

Такий лов здійснювати за межами нерестилищ аборигенних видів риб за погодженням з органами рибоохорони га держекоінспекції. використовуючи ставні сітки з кроком вічка 100-120 мм та закидний невід.

Заборонити проведення у рибогосподарських водних об'єктах та прибережних захисних смугах господарських робіт (видобування піщано- суміші, розчистка русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення, тощо), які негативно впливають на проходження нересту.

Заборонити пересування в період нересту усіх плавучих засобів (крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють- охорону водних живих ресурсів) на ділянках водних об'єктів, що визначені як нерестовища.

Інспекторам рибоохорони на закріплених зонах обслуговування організувати в засобах масової інформації роз'яснювальну роботу про нерест риби. Залучаючи працівників УМВС, держекоінспекції та громадських інспекторів рибоохорони посилити охорону нерестуючої риби.

Провідному іхтіологу тервідділу та державним інспекторам рибоохорони систематично вести спостереження за проходженням нересту для забезпечення подання відповідної інформації до Верхнє-Дністровського ДБУ на 1-ше та 15-те числа кожного місяця.


Сайт Рыбнадзор
http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/
RSS-канал
Отдых в Украине
2011-2018