Главная Контакты Форум Море Рыбалка Охота Походы

Отдых в Украине - Рыбалка

снасти для рыбалки
рыболовные приманки
приманки для ловли (искусственные)
места для рыбалки
зимняя рыбалка
ловля рыбы
календарь рыбака 2013
Запрет на рыбалку в Украине 2013
Запрет на рыбалку в Крыму 2013

Отдых в Украине
на море

Азовском
Черном

Отдых в Украине - Охота

охотничье оружие
охотхозяйство
правила охоты
закон об охоте
охота на дичь
охотничьи собаки

Отдых в Украине с палатками

палатки для отдыха
туристический поход
поход с палатками
что взять в поход
пешие походы
походы по Крыму
походы по Карпатам

Куда сводить ребенка

в Киеве
в Донецке
в Одессе
в Харькове

Отзывы и
предложения по сайтуКировоградская область: нерестовый запрет


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ (ДЕРЖКОМРИБГОСП)

ГОЛОВНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ ЖИВИХ РЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ (КІРОВОГРАДДЕРЖРИБООХОРОНА)

Україна, 25006 м.Кіровоград вул.Леніна , 64 тел/факс 8(0522) 22-77-42

Н А К АЗ
м. Кіровоград
Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області

З метою посилення охорони, та створення сприятливих умов для їх відтворення у водоймах Кіровоградської області під час нересту, на підставі Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 33 від 18.03.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 25.05.99р. за № 326/3619, Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 28.04.99р. за № 269/3562, -

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів на період нересту риби і розмноження інших водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:

* на річках та придаткових водоймах (озерах, притоках)- з 1 квітня до 30 червня;

* на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, ставках - з 1 квітня до 10 червня;

2. Дозволити у заборонений період здійснювати любительське рибальство на спеціально визначених водоймах згідно з Додатком однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега з обов'язковим дотриманням вимог Правил любительського і спортивного рибальства щодо норми вилову.

3. Здійснити проведення дво – та три місячника по охороні та відтворенню рибних запасів у рибогосподарських водних об’єктах під час весняно-літньої нерестової заборони.

4. Оповістити населення області через засоби масової інформації про строки весняно-літньої заборони та дозволені місця щодо любительського лову риби, за межами місць нересту (відповідальні – усі державні інспектора на своїх підконтрольних дільницях).

5. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення, на рибогосподарських водних об’єктах та у прибережних захисних зонах, без погодження з Кіровоградержрибохороною днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також пересування будь-яких плав засобів, за винятком спеціальних плав засобів в обставинах передбачених природоохоронним законодавством.

6. Відділу охорони водних живих ресурсів та сектору іхтіології вести спостереження за ходом нересту і станом на 30 -е число кожного місяця надсилати до Держкомрибгоспу інформацію про його проходження.

7. Ознайомити під розпис особовий склад головного управління із зазначеним наказом.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління М.В. Руденко
Додаток 1
До Наказу
"Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Кіровоградської області"

ПЕРЕЛІК
ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час проведення три місячника з охорони водних живих ресурсів в період нересту.

На заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою (з одним гачком), або спінінгом (для блешення) на наступних ділянках, з обов’язковим дотриманням "Правил любительського і спортивного рибальства".

1. Кременчуцьке водосховище:

- с. Ревівка – від стоянки човнів (с. Ревівка) до входу в річковий порт м. Світловодськ.

- с. Андрусівка – район кар’єру „Бессарабія”.

- с. Нагірне – район бази „Зв’язківець”.

2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах.

Провідний іхтіолог А.О. Чикирис

Додаток 2

До Наказу
"Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Кіровоградської області"

Перелік нерестовищ по Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено

Дніпродзержинське водосховище

1. Власівський залив (лівий берег) - від початку садівничого товариства "Будівник", включаючи Самусіївські плавні до затоки Когамлик. Від корінного берегу до форватора (600 га ).

2. Білецьківські плавні (правий берег) - від піонертабору "Чайка" вниз по течії до бувшого рибгоспу "Верхньодніпровець". Від корінного берегу до о. "Зелений", "Динька", "Попівка" - (1400 га).

3. Дереївські плавні (правий берег) - від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до форватора - (800 га)

4. Куцеволівські плавні (правий берег) - від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора - (150 га).

Нерестовища нижньої частини Кременчуцького водосховища:

1. Андрусівська затока (Світловодський район). Площа затоки – 50 га, з них мілководдя – 27 га.

2. Цибульницька затока – від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник.

Провідний іхтіолог А.О. Чикирис


Источник:
Сайт Рыбнадзор
http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/


RSS-канал
Отдых в Украине
2011-2018