Главная Контакты Форум Море Рыбалка Охота Походы

Отдых в Украине - Рыбалка

снасти для рыбалки
рыболовные приманки
приманки для ловли (искусственные)
места для рыбалки
зимняя рыбалка
ловля рыбы
календарь рыбака 2013
Запрет на рыбалку в Украине 2013
Запрет на рыбалку в Крыму 2013

Отдых в Украине
на море

Азовском
Черном

Отдых в Украине - Охота

охотничье оружие
охотхозяйство
правила охоты
закон об охоте
охота на дичь
охотничьи собаки

Отдых в Украине с палатками

палатки для отдыха
туристический поход
поход с палатками
что взять в поход
пешие походы
походы по Крыму
походы по Карпатам

Куда сводить ребенка

в Киеве
в Донецке
в Одессе
в Харькове

Отзывы и
предложения по сайтуСумская область: нерестовый запрет


НАКАЗ

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у Сумській області

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 28.09.1996 № 1192 «Про затвердження тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства». Згідно з пунктом 8.1. «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», затвердженого наказом Держкомрибгоспу України від 25.05.2007 № 91, зареєстр. у Міністерстві юстиції України 01.06.2007 р. за № 569/13836, та пунктів 3.14, 4.4., 4.5.,4.14.3., «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, зареєстр. у Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 2693562.

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області у такі строки:

* у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 05 квітня по 24 травня;

* у всіх водосховищах з 05 квітня по 13 червня;

* в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 05 квітня по 3 липня;

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 05 квітня по 24 травня.

3. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, роботи по збору піску та піщано-гравійної суміші, а також роботи, які можуть заподіяти шкоду водним живим ресурсам або середовищу їх існування.

4. На водних об’єктах забороняється пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

5. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

6. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, Інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення три місячника з охорони водних живих ресурсів; систематично вести спостереження за нерестом і станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця подавати інформацію до Головного управління.

7. Контроль за виконаням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М. І.

Начальник управління О. В. Влезько


Источник:
Сайт Рыбнадзор
http://www.rubnadzor.com/rus/zapret/zapret-ukraine/
RSS-канал
Отдых в Украине
2011-2018